سایت های فاست به سایت هایی گفته می شود که در ازای کارهای ساده، مبلغی را به کاربر پرداخت می کنند. در این پست مجموعه سایت های Faucet رو به شما معرفی می کنیم که همگی از نظر ساختار و کارکرد کاملا به هم شبیه اند و همه از یک خانواده هستند. این سایتها هر کدام ارزهای مختلفی را به شما پرداخت می کنند. ارزهای دیجیتالی مثل لایت کوین، داگ کوین، دش، اتریوم، پیرکوین، پرایم کوین، بلک کوین، دیجی بایت، پات کوین، زد کش و مونرو که هر کدام توسط یکی از این سایت ها عرضه می شود.

این سایت ها درآمد شما را به سایت FaucetHub واریز می کنند و حداقل میزان موجودی که باید شما در سایت داشته باشید تا بتوانید آن را از سایت برداشت و به حساب فاست هاب خود واریز کنید، تنها 1 ساتوشی می باشد. این سایت ها به هنگام برداشت و واریز به فاست هاب از سوی شما، یک درصد کارمزد بر می دارند که مبلغ خیلی کمی است.

در این سایتها با هر بار Claim کردن، شما برنده یک بلیت لاتاری خواهید شد، تا در قرعه کشی شرکت کنید. طبعا هر چه تعداد بلیت های شما بیشتر باشد، شانس بیشتری در قرعه کشی خواهید داشت و برای اینکه بلیت های بیشتری داشته باشید باید Claim های بیشتری انجام دهید.

برای کار با این سایتها بر روی لینک هر کدام کلیک کرده و سپس در صفحه اصلی سایت بر روی Sign up در بالای صفحه کلیک کنید و ثبت نام کنید. سپس وارد ایمیل خود شده و ایمیل تایید سایت مورد نظر را باز کنید و بر روی لینک تایید درون آن کلیک کنید تا ثبت نام تکمیل گردد. بعد از آن با یوزرنیم و پسورد خود وارد صفحه اصلی خود شده و شروع به کار کنید. فاصله زمانی بین هر کلیک و کلیک بعدی، طبق شرایط جدید، 4 ساعت یا 240 دقیقه می باشد. ارزهای پرداختی عبارتند از:


Litecoin, Dogecoin, Dash, Ethereum, Peercoin, Primecoin, Blackcoin, Digibyte, Potcoin, ZCash, Monero


 

سایت Faucet برای دریافت لایت کوین رایگان
لینک سایت

سایت Faucet برای دریافت داگ کوین رایگان
لینک سایت

سایت Faucet برای دریافت دش رایگان
لینک سایت

سایت Faucet برای دریافت اتریوم رایگان
لینک سایت

سایت Faucet برای دریافت پیرکوین رایگان
لینک سایت

سایت Faucet برای دریافت پرایم کوین رایگان
لینک سایت

سایت Faucet برای دریافت بلک کوین رایگان
لینک سایت


سایت Faucet برای دریافت دیجی بایت رایگان
لینک سایت


سایت Faucet برای دریافت پات کوین رایگان
لینک سایت


سایت Faucet برای دریافت زد کش رایگان
لینک سایت


سایت Faucet برای دریافت مونرو رایگان
لینک سایت