سایت UPBitcoin


در این پست سایت UPBitcoin را معرفی خواهیم کرد. سایت آپ بیت کوین یک سایت کسب بیت کوین رایگان است که مدت زیادی است که به کار خود ادامه می دهد. این سایت به کاربران به ازای هر بار Claim کردن بین 20 تا 1000 ساتوشی بیت کوین پرداخت می کند. البته در چنین مواردی معمولا باید سطح پایین پرداخت را حساب کرد چون پرداخت رقم های بالا به ندرت پیش می آید. حدفاصل زمانی که میان دو بار Claim کردن در این سایت در نظر گرفته شده است 20 دقیقه می باشد. بنابراین اگر در یک ساعت 3 بار کلیک داشته باشید، حداقل 60 ساتوشی در ساعت دریافت خواهید کرد که این رقم در مقایسه با مبلغی که سایت های فاست یک ساعته پرداخت می کنند، بیشتر است.

این سایت به ازای هر بار Claim کردن شما یک بلیط لاتاری یا قرعه کشی به شما اهدا می کند و بر این اساس هر چه تعداد Claimهای شما بیشتر باشد، شانس بیشتری برای دریافت جوایزی که سایت در نظر گرفته است، خواهید داشت. همچنین این سایت به ازای هر شخصی که از طریق لینک مخصوص شما در این سایت ثبت نام کند، 25 درصد کمیسیون برای هر بار Claim کردن به اضافه یک بلیط قرعه کشی دیگر به شما پرداخت می کند.

از ویژگی های خیلی خوب دیگر این سایت در نظر گرفتن پاداش وفاداری یا Loyalty Bonus می باشد که به این ترتیب کاربرانی که هر روز در این سایت Claim داشته باشند، روزانه یک درصد به مبلغ این پاداش آنها اضافه خواهد شد. این پاداش به مبلغ هر Claimای که شما انجام می دهید اضافه می گردد، بدین طریق که به ازای درصدی که دارید، به اندازه همان درصد از مبلغ Claim به مبلغ دریافتی شما برای هر کلیک اضافه می کند. برای اینکه پاداش وفاداری روزانه شما از بین نرود حتما باید هر روز در این سایت کلیک داشته باشید، و اگر یک روز در این میان وقفه ای ایجاد گردد، این پاداش و درصد آن صفر خواهد شد و از اول باید شروع به جمع آوری درصد کنید. نهایت این پاداش 100 درصد خواهد بود که بدین طریق مبلغ دریافتی شما از هر کلیک دو برابر می گردد. این سایت همچنین قسمتی نیز برای انجام آفرهای گوناگون دارد که شما می توانید با انجام هر آفر با توجه به مبلغ آن به درآمدتان از سایت بیافزایید.

حداقل موجودی ای که باید در سایت داشته باشید تا بتوانید درخواست برداشت بدهید، 10,000 ساتوشی بیت کوین می باشد. سایت درآمد شما را به حساب FaucetHub شما و یا حساب XAPO شما واریز می کند.

لینک سایت